Standard obsługi

Bezpieczeństwo

Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością, zapewniając poufność powierzonych nam informacji, pełną dyskrecję oraz profesjonalne standardy obsługi. Z każdym z naszych Klientów zawieramy partnerską, indywidualnie negocjowaną umowę o współpracy. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, która chroni naszych Klientów.

Zobacz nasze certyfikaty i referencje:

Kompleksowość

Współpraca z nami daje naszym Klientom dostęp do usług całego zespołu specjalistów, doradców podatkowych, radców prawnych oraz biegłych rewidentów. Oferujemy Klientom pełne spektrum usług i wyręczamy ich zarówno w przygotowywaniu dokumentów i pism, jak i w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami.

Elastyczność

Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klienta, mając na uwadze dobro jego interesów. Przygotowujemy strategie księgowe i finansowe, skrojone na miarę potrzeb konkretnych przedsiębiorstw.

Nowoczesność

Dajemy naszym Klientom możliwość kontaktu z biurem i wysyłania dokumentacji za pośrednictwem internetu. W naszej codziennej pracy stosujemy nowoczesne oprogramowanie, zgodne z wymogami Ministerstwa Finansów.

Zaufali nam